Servisní technik pro těžkou techniku

Náplň práce: odborné servisní práce na prodávané technice, diagnostika, provádění záručních a pozáručních oprav, příprava nových strojů k prodeji, spolupráce a komunikace s kolegy v servisu a aktivní účast při řešení nestandardních závad a problémů, servisní výjezdy do terénu, podpora koncových zákazníků.

Úplný popis pracovní pozice:

Místo práce:
Žatčany 43, 664 53 Žatčany

Termín nástupu:
Ihned popř. dohodou

Druh pracovního poměru:
plný úvazek

Náplň práce:

  • Odborné servisní práce na technice
  • Diagnostika, provádění záručních a pozáručních oprav
  • Spolupráce a komunikace s kolegy v servisu a aktivní účast při řešení nestandardních závad a problémů
  • Servisní výjezdy do terénu, podpora koncových zákazníků

Požadujeme:

  • Aktivní zkušenost se servisem vrtných nebo stavebních strojů.
  • Velkou výhodou by byla znalost hydraulických systémů, elektrotechniky nebo odborné strojní vzdělání.
  • vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik, autoelektrikář
  • ŘP skupiny B je podmínkou, skupina T, BE, CE výhodou
  • uživatelskou znalost práce s PC (diagnostika závad a hledání náhradních dílů v elektronických katalozích atd.)
  • manuální zručnost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, smysl pro pořádek, schopnost práce s katalogem náhradních dílů online i v papírové podobě
  • základy angličtiny či němčiny jsou výhodou
  • průkaz řidiče VZV, svářečský průkaz je výhodou
  • časovou flexibilitu (sezónní výkyvy)

Nabízíme:

  • férové jednání
  • dobré ohodnocení
  • další benefity

Kontakt:

Pavel Woltär, jednatel
+420 774 825 718
info@pw-tech.cz